SAAVUTUSED


XI ÜLE-EESTILINE POISTE VÕISTULAULMISE TARTU LINNA JA MAAKONNA EELVOOR
Mairo Libba I koht (10-11a vanusegrupp), õpetaja Külliki Levin
Koit Markus Kotkas II koht (10-11a vanusegrupp), õpetaja Külliki Levin
Kaarel Põldmaa III koht (12a+ vanusegrupp), õpetaja Külliki Levin
Särtsaka esituse tegi ka Vygantas Matulevicus
Tänud õpetaja Küllikile ja kontsertmeistrile Ele Sonn'ile!

ETV TÄHTEDE LAVA 2019
1. voor, pääs 2. vooru
Rosanna Säälik, õp Külliki Levin
Katri Kade, õp Külliki Levin
Karolina Ilves, õp Kati Roosi Siht

SOLISTICA 2019
Mairo Libba IV koht (4-6 klassi vanusegrupp), õp Külliki Levin
Karita Käesel VI koht 22 osaleja seas, õp Kati Roosi Siht

JÕULUTÄHT 2018

Palju õnne meie Loomeviisikatele!
Mairo Libba III koht
Teele Tammet III koht
Karita Käesel II koht
Hanna Hänilane - meie inglihäälne tulevikulootus. Suur tänu ka taustalauljale Katri Kade
Õnnitlused õpetajatele Pille Siht, Külliki Levin ja Kati Roosi Siht! 

LOODUSLAUL 2018
7-8 a. Mirt Annus eripreemia õp Külliki Levin
9-10 a. II koht Katri Kade, õp Külliki Levin
11-12 a. II koht Mairo Libba, õp Külliki Levin
13-14 a. I koht Helene Tamm, õp Kati Roosi Siht
13-14 a. III koht Karolina Ilves õp Kati Roosi Siht
17-19 a. I koht Karita Käesel, õp Kati Roosi Siht
Palju, palju õnne meie Loomeviisi kõikidele suurepärastele esinejatele - Emily Lisette Van Oss, Kristin Ivan, Kirke Prii,
Ronja Arjus, Teele Tammet, Margaret Braun, Kärri Ristna ja Pelle Põldma! Suur tänu õp. Pille Siht ja Helin Karja

IX RAHVUSVAHELINE LASTE JA NOORTE FESTIVAL "KULDLEHEKE" 2018
Palju õnne Loomeviisi solistidele!
Laureaadid 7-9 a. vanusegrupis:
1. Rosanna Säälik
2. Katri Kade
3. Kristin Ivan
Laureaadid 10-12 a. vanusegrupis:
1. Teele Tammet

ERIPREEMIA JA KUTSE RAHVUSVAHELISELE FESTIVALILE JAROSLAVIi
:
1. Rosanna Säälik
2. Katri Kade
Aitäh meie Loomeviisi tublidele solistidele oma panuse eest:
Mirt Annus, Anethe Marran, Sofija Selivanova ja Sirelin Timmermann
Kiitus õpetajatele Külliki Levinile, Roosi Rõõmusaarele, Pille Sihtile!